Dárkový poukaz na focení

Modelingový dárkový poukaz

Rádi byste své blízké nebo přátele potěšili originálním dárkem, který zanechá nezapomenutelný zážitek a zachytí jejich jedinečnost a krásu? Dárkový poukaz na modelingové fotografování vám nabízí jedinečnou možnost! Více druhů: dárkových poukazů na fotografování

Proč vybrat naše modelingové fotografování:

 • Profesionální ateliér: Moje foto studio se nachází v srdci Prahy a disponuje moderním vybavením a prostředím, které vytváří ideální podmínky pro vytvoření skvělých modelingových fotografií.
 • Zkušený modelingový fotograf: Zkušený a tvůrčí fotograf s bohatými zkušenostmi v oblasti modelingové fotografie se bude věnovat každému detailu, aby zachytil osobnost a krásu každého modelu.
 • Individualizovaný zážitek: Každé focení je plně personalizovatelné podle přání a potřeb modelu. Chcete-li určitou atmosféru, styl nebo koncept, rád vám vyjdu vstříc.

Jak to funguje:

 1. Zakoupení dárkového poukazu: Vyberte si balíček, který nejlépe vyhovuje vašim požadavkům, kontaktujte mne a rád vám zašlu elektronický nebo tištěný modelingový dárkový poukaz.
 2. Plánování modelingového focení: Po obdržení poukazu si může držitel domluvit termín focení přímo s fotografem. Rád mu pomůžeme s přípravou a konceptem fotografického setkání.
 3. Focení: V den plánovaného setkání se držitel poukazu dostaví do našeho studia, kde zažije profesionální modelingové fotografování plné kreativity a radosti z focení.
 4. Zpracování a dodání fotografií: Po ukončení fotografování následuje pečlivé zpracování fotografií, které jsou následně dodány ve vybraném formátu.

Dárkový poukaz na modelingové fotografování je skvělým darem pro:

 • Osobní foto prezentaci
 • Profesionální modelingové fotografie, postavy, portréty …
 • Zážitek pro aspirující modely
 • Originální dárek pro milovníky fotografie a modelingu.

Nabízíme různé balíčky modelingových dárkových poukazů, které lze přizpůsobit individuálním požadavkům a potřebám. Dejte svým blízkým nebo sobě samým dárek, který přinese nejen skvělé fotografie, ale také nezapomenutelný zážitek.

 
Sdílejte