Otázky A Odpovědi

Od toho je zde tzv. FOTOTEST. Kde za přijatelnou cenu si můžete vyzkoušet roli modelky, modela a získat přitom profesionální fotografie k vlastní modelingové prezentaci.
Věk není rozhodující. Znám modelky i dvouleté 🙂 v reklamách a na fotografiích také vystupují lidé bez rozdílu věku. Každopádně před dovršením 18 let doporučuji vše důkladně konzultovat s rodiči nebo zákonným zástupcem. I poté vše důkladně prověřit zda se jedná o seriózního fotografa či modelingovou agenturu.

Začátek kariéry v modelingu je obvykle spojen s tím, že se spojíte s  profesionálním fotografem. A začnete vytvářet portfólio fotografiemi, které vás co nejlépe reprezentují, a následně kontaktujete modelingové agentury.

Pro první fotografování by měla modelka mít čistou pleť a nehty. Je vhodné přinést si několik outfitů, které zdůrazní váš styl, a také vhodné boty a doplňky. Ujistěte se, že máte dobře ošetřené vlasy, a buďte připraveni s minimálním množstvím make-upu.

Během focení s profesionálním fotografem budete spolupracovat na vytvoření různých obrazů a výrazů. Fotograf vám dá pokyny ohledně pózování a nebo vás také požádá o přirozené výrazy. Můžete se převléknout do různých outfitů, fotografování ve studiu i v exteriérech může trvat několik hodin.

Fotografie z modelingu můžete využít pro své portfólio a prezentaci. Mohou být použity k představení svého stylu a dovedností modelingovým agenturám. Můžete je také sdílet na sociálních médiích a vytvořit tak vlastní image a sledujicí.

Doba zpracování fotografií může záviset na fotografovy a domluvě s ním, ale obvykle byste měli očekávat, že dostanete hotové fotografie do 1-2 týdnů od focení.

Máte otázku týkající se modelingu, fotomodelingu či fotografování neváhejte mne kontaktovat jistě vám otázku zodpovím a nebo ji přidám sem do FAQ.

Sdílejte